A Velencei-tó Szupermaratont is támogatjuk

{nomultithumb}velenceimaraton

Egyedi Labx sporttalpbetéttel jutalmazza a hetedik alkalommal rendezendő velencei-tavi futóverseny győztesét a Glória Cipő ortopédiai szaküzlet. A nagyszabású eseményt 2016. szeptember 4-én rendezik a tó körül. A nyertes egyedi talpbetétje számítógépes program és ortopéd cipész által végzett futóláb egészség-vizsgálat és szaktanácsadás alapján kerül legyártásra. A Glória Cipő ingyenes komputeres talpvizsgálatot is végez majd az érdeklődők részére a rendezvény során, a helyszínen.

A Glória Cipő által készített sporttalpbetéteket ma már több ezer aktív sportoló használja elégedettséggel. Számos referencia alapján kijelenthető, hogy a Labx sporttalpbetét garantáltan javítja a láb teljesítményét, és aktívan járul hozzá a végtag minél jobb egészségéhez. További információ kapható a www.gloriacipo.hu internetes oldalon.